Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 763 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста автомобілів Ford Focus III і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 763 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 763 |
| Вага | 8, 86 кг |
| Зовнішній діаметр | 271 мм |
| Висота | 40, 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Діаметр центрування | 63, 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 0 986 479 763 |
| Ось | задня |
| Застосування | FORD FOCUS III, FORD FOCUS III Фургон/хетчбек, FORD FOCUS III седан, FORD FOCUS III Turnier |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴




