Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6635.10 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6635.10 |
| Вага | 4, 74 кг |
| Висота | 43, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 18 мм |
| Мoдель | 6635.10 |
| Застосування | BMW 1 купе (E82), TOYOTA YARIS VERSO (_P2_), TOYOTA YARIS (_P1_), BMW X1 (E84)TOYOTA MR2 III (ZZW3_), BMW 3 Кабріолет (E93), BMW 3 купі (E92), BMW 3 Touring (E91), BMWM 1 Кабрио (E), BMM 1 (87M 1 (87M) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴


