Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 3, Висота - 38 мм, Товщина - 9 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 3, Висота - 38 мм, Товщина - 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6617.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6617.00 |
| Вага | 3, 85 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 6617.00 |
| Застосування | SMART CITY-COUPE (450), SMART FORTWO Cabrio (451), SMART FORTWO купе (451), SMART FORTWO Cabrio (450), SMART FORTWO купе (450), SMART ROADSTER купе (452), SMART ROADSTER (452), SMART CROSSBLADE (450), CITROEN XSARA PICASSO (N68)SMART CABRIO (450) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴


