Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6453.00 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6453.00 |
| Вага | 4, 15 кг |
| Висота | 45, 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 68, 2 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 6453.00 |
| Застосування | FORD GALAXY I (WGR)SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9)VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴


