Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 48,6 мм, Товщина - 10 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 48,6 мм, Товщина - 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6448.00 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6448.00 |
| Вага | 3, 75 кг |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Висота | 48, 6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 64, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 6448.00 |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴


