Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 50 мм, Товщина - 17 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 50 мм, Товщина - 17 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6399.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6399.10 |
| Вага | 3, 35 кг |
| Зовнішній діаметр | 231 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 15 мм |
| Мoдель | 6399.10 |
| Застосування | MS) SUZUKI ALTO IV (EF), SUZUKI SWIFT Кабріолет (SF413), AJ), SUZUKI SWIFT II седан (AH, MA), SUZUKI SWIFT II похила задня частина (EA, SUZUKI CAPPUCINO (E), HUZKUI ALT12, SUBARU JUSY II (MA) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴


