Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Renault, Mercedes-Benz, Вісь - передня, Кількість кріпильних отворів - 5, вентильований, Висота - 44.2 мм, Товщина - 24 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Renault, Mercedes-Benz, Вісь - передня, Кількість кріпильних отворів - 5, вентильований, Висота - 44.2 мм, Товщина - 24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1733 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 44.2 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1733 |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Renault |
| Мoдель | 5010-1733 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Чехия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴


