Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівні диски HI-Q SD2029 дозволить зробити своєчасну заміну зношених дисків. Гальмівний диск SD2029 має підвищені гальмівні властивості та надійність роботи з першого натискання. Оптимізована конструкція диска, дозволяє мінімізувати рівень вібрацій та шуму, під час водіння, чи не відчуваючи тремтіння гальма. У той же час конструкція дисків, забезпечує ефективне відведення тепла та високу стійкість до різними факторами зносу. Гальмівні диски HI-Q відповідаю за якістю та надійності оригінальним комплектуючих, гарантуючи ефективну роботу і тривалий термін служби з самого початку установки. Диски виконані з міцного високовуглецевого чавуну, а спеціальне поверхневе покриття служить захистом, що запобігає процес окислення. Проста та швидка установка, в поєднанні підвищеними гальмівні властивості з моменту установки і всього періоду пророблення.
Гальмівні диски HI-Q SD2029 підлягають установки на передній міст, та підходять для широкого спектру автомобілів, таких марок: KIA.
Компанія HI-Q є лідером з виробництва автозапчастин для гальмівних систем більшості автомобілів. Застосування новітніх технологій в сфері виробництва, металургійних випробувань, тестування продукції в лабораторних умовах, забезпечують максимальну надійність та ефективність в екстремальних умовах. Завдяки цьому продукція відповідає високим стандартам якості виробників оригінальних автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SD2029 |
| Виробник | HI-Q |
| Товщина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD2029 |
| Зовнішній діаметр | 275, 1 мм |
| Висота | 47, 3 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114, 3 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Мoдель | SD2029 |
| Ось | передня |
| Застосування | KIA CERATO I седан (LD), KIA CERATO I Похила задня частина (LD) |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
- Ціна: 2 844 ₴


