Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.A114.20 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08.A114.20 |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8, 4 мм |
| Мoдель | 08.A114.20 |
| Застосування | xg (xg)<br>kia magentis (mg), KM), SPORTAGE II (JE_, XG (XG)KIA MAGENTIS (MG), TUCSON (JM), HYUNDAI SONATA V (NF), km)<br>, sportage ii (je_, tucson (jm), hyundai sonata v (nf) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴



