Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 418 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 418 |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Висота | 30, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114, 3 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 7, 5 мм |
| Мoдель | 0 986 479 418 |
| Застосування | corolla седан (_e21_)<br>, AURIS (_E18_), zre1_), corolla седан (_e18_, corolla седан (_e15_), auris (_e18_), toyota auris (_e15_), COROLLA седан (_E) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴






