Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 305 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 305 |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Висота | 38, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 479 305 |
| Застосування | CITY-COUPE (450), fortwo cabrio (451)<br>, fortwo купе (451), city-coupe (450), smart cabrio (450), FORTWO Cabrio (451), FORTWO купе (451), SMART CABRIO (450) |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 9, 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴






