Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 270 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 270 |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 7 мм, 17 |
| Мoдель | 0 986 478 270 |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 20, 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴






