Відправка протягом 4 дні
Товщина - 14.3 мм, Висота - 44 мм, Довжина - 101 мм
Товщина - 14.3 мм, Висота - 44 мм, Довжина - 101 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 358 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 358 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Мoдель | 0 986 495 358 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴








