Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Honda, Товщина - 15.9 мм, Висота - 56.3 мм, Довжина - 136,7 мм
дискові, Вісь - передня, Honda, Товщина - 15.9 мм, Висота - 56.3 мм, Довжина - 136,7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 562 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 56.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.9 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 562 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 136, 7 мм |
| Марка автомобіля | Honda |
| Мoдель | 0 986 494 562 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴








