Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Alfa romeo, Fiat, Lancia, Товщина - 19.1 мм, Висота - 58.9 мм, 61.6 мм, Довжина - 156,5 мм, 155,3 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Alfa romeo, Fiat, Lancia, Товщина - 19.1 мм, Висота - 58.9 мм, 61.6 мм, Довжина - 156,5 мм, 155,3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 004 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.1 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 004 |
| Висота | 58.9 мм, 61.6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 155, 3 мм, 156, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Alfa romeo, Fiat, Lancia |
| Мoдель | 0 986 494 004 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴






