Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Citroen, Opel, Peugeot, DS, Товщина - 17.5 мм, Висота - 53.7 мм, 50 мм, Довжина - 99 мм
дискові, Вісь - задня, Citroen, Opel, Peugeot, DS, Товщина - 17.5 мм, Висота - 53.7 мм, 50 мм, Довжина - 99 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 716 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 99 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 716 |
| Висота | 50 мм, 53.7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Марка автомобіля | Citroen, DS, Opel, Peugeot |
| Мoдель | 0 986 494 716 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴








