Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Компанія BOSCH славиться своєю багатою історією, та міцно зайняла провідну позицію на ринку автозапчастин, вступивши на цей ринок з 1930 року.
Основним профілем компанії є виробництво технологічних деталей, електронних компонентів, а це актуально в наш час так як сучасні автомобілі буквально заповнені різною електронікою.
Продукція BOSCH проводиться на 290 підприємствах, розташованих по всьому світу. У компанії працюють більше 280 тисяч фахівців, що дозволяє побудувати високу корпоративну етику, контроль якості продукції, що випускається, і утримувати високі конкурентні позиції в індустрії.
Компанія робить акцент на якості та довговічності, вибір гальмівного диска дуже відповідальне завдання, адже під час гальмування, транспортного засобу диск відчуває високі навантаження, це призводить до сильного нагрівання поверхні диска. У його конструкції повинні бути ідеально продумані способи відведення гарячих газів і охолодження поверхні, що б протистояти швидкого зносу при інтенсивному гальмуванні. На стан дисків дуже впливає стан дорожнього покриття, манера водіння, температурні перепади, а так само несвоєчасне технічне обслуговування.
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Компанія BOSCH славиться своєю багатою історією, та міцно зайняла провідну позицію на ринку автозапчастин, вступивши на цей ринок з 1930 року.
Основним профілем компанії є виробництво технологічних деталей, електронних компонентів, а це актуально в наш час так як сучасні автомобілі буквально заповнені різною електронікою.
Продукція BOSCH проводиться на 290 підприємствах, розташованих по всьому світу. У компанії працюють більше 280 тисяч фахівців, що дозволяє побудувати високу корпоративну етику, контроль якості продукції, що випускається, і утримувати високі конкурентні позиції в індустрії.
Компанія робить акцент на якості та довговічності, вибір гальмівного диска дуже відповідальне завдання, адже під час гальмування, транспортного засобу диск відчуває високі навантаження, це призводить до сильного нагрівання поверхні диска. У його конструкції повинні бути ідеально продумані способи відведення гарячих газів і охолодження поверхні, що б протистояти швидкого зносу при інтенсивному гальмуванні. На стан дисків дуже впливає стан дорожнього покриття, манера водіння, температурні перепади, а так само несвоєчасне технічне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 207 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.7 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 207 |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Hyundai |
| Мoдель | 0 986 479 207 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴


