Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1561.02 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1561.02, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,6мм
• Висота 1: 57,1мм
• Висота 2: 63,2мм
• Довжина: 134,2мм
• Місце установки: передній міст
• Датчик зносу: з звуковим попередженням зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевірочне значення: E990R-02A0112 / 3879
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Номер оригінальних запчастин і перелік автомобілів, для яких деталь може бути застосована, зазначений в «Інструкції».
Технічні параметри:
REMSA 1561.02 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1561.02, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,6мм
• Висота 1: 57,1мм
• Висота 2: 63,2мм
• Довжина: 134,2мм
• Місце установки: передній міст
• Датчик зносу: з звуковим попередженням зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевірочне значення: E990R-02A0112 / 3879
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Номер оригінальних запчастин і перелік автомобілів, для яких деталь може бути застосована, зазначений в «Інструкції».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1561.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 57.1 мм |
| Довжина | 134.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1561.02 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мoдель | 1561.02 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴


