Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 37,5 мм, Товщина - 10 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 37,5 мм, Товщина - 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6991.00 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6991.00 |
| Вага | 2, 94 кг |
| Зовнішній діаметр | 234 мм |
| Висота | 37, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 62, 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм, 8 |
| Мoдель | 6991.00 |
| Застосування | HYUNDAI i10 I (PA), HYUNDAI i10 II (BA, IA), HYUNDAI i20 I (PB, PBT)KIA PICANTO (SA), KIA PICANTO (TA) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474 ₴


