Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 6, Висота - 41 мм, Товщина - 11 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 6, Висота - 41 мм, Товщина - 11 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6664.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6664.00 |
| Вага | 3, 3 кг |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 6664.00 |
| Застосування | LAND ROVER FREELANDER I (L314) OPEL CORSA C (X01), OPEL CORSA C Фургон/хетчбек (X01) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 634 ₴


