Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 35,3 мм, Товщина - 12,5 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 35,3 мм, Товщина - 12,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6606.00 |
| Виробник | Remsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6606.00 |
| Вага | 3, 62 кг |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Висота | 35, 3 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 86 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 7 мм, 9 |
| Мoдель | 6606.00 |
| Застосування | CHEVROLET MATIZ (M200, M250), CHEVROLET SPARKDAEWOO MATIZ (M100, M150)VOLVO S80 I (184), VOLVO V70 II (285) |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Товщина | 12, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴


