Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,8 мм, Товщина - 17 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,8 мм, Товщина - 17 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6368.10 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6368.10 |
| Вага | 3, 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 231 мм |
| Висота | 43, 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 15 мм |
| Мoдель | 6368.10 |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 731 ₴


