Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-0931 буде надійно і довго виконувати свою функцію в гальмівній системі автомобіля. Ретельно відібраний сплав металів для виготовлення, точність, вивіреність вигинів і технологічних отворів підтверджують сумісність і відповідність OE запчастинам заднього мосту автомобілів Mercedes-Benz, Volkswagen.
Зниження або істотне погіршення якості гальмування можуть свідчити про потребу заміни гальмівних елементів. Поява стороннього звуку, збільшення гальмівного шляху, вібрація керма серйозно натякають на необхідність заміни. Диск Profit пропонує якість і приємну ціну, завдяки чому стійко займе своє місце в системі автомобіля.
При виготовленні найважливіших компонентів автомобіля, що беруть участь в гальмуванні, необхідний відповідний підхід. Profit має власну науково-дослідну лабораторію де диски досконально підганяються під параметри оригіналу для найкращої взаємозамінності. Крім цього, запчастини тестуються в різних умовах для перевірки відповідності правилам, встановленим як фахівцями компанії, так і міжнародним стандартам. Досвідчений склад інженерів компанії, працюючи з новітнім програмним забезпеченням та обладнанням, крім перевірки, займається постійним вдосконаленням вироблених запасних частин. Подібний підхід дозволяє досягти відточеної роками якості, яка забезпечує комфорт і безпеку при водінні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-0931 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 96 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-0931 |
| Вага | 25, 86 кг |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 2, 5 |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 5010-0931 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Чехия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
- Ціна: 2 731 ₴


