Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0134 |
| Виробник | Metelli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-0134 |
| Зовнішній діаметр | 255, 5 мм |
| Висота | 64, 0 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 73 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм, 13 |
| Мoдель | 23-0134 |
| Країна виробництва | Італія |
| Товщина | 16, 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 731 ₴


