Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 187 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 187 |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Висота | 46, 3 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 0 986 478 187 |
| Застосування | 124 T-Model (S124), e-class t-model (s124)<br>, e-class (w124), 124 купе (c124), 124 t-model (s124), mercedes-benz седан седан (w124), E-CLASS T-Model (S124), E-CLASS (W124), 124 купе (C124), MERCEDES-BENZ СЕДАН седан (W124) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 731 ₴






