Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 991 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 991 |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Висота | 51, 3 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114, 3 мм |
| Діаметр центрування | 66, 14 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 11 мм |
| Мoдель | 0 986 478 991 |
| Застосування | LAND ROVER FREELANDER I (L314), FREELANDER I Soft Top (L314), land rover freelander i (l314), freelander i soft top (l314)<br> |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 617 ₴


