Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 44 мм, Товщина - 9,9 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 44 мм, Товщина - 9,9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6629.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6629.00 |
| Вага | 3, 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 64, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 8, 4 мм |
| Мoдель | 6629.00 |
| Застосування | MINI MINI (R50, MINI MINI купе (R58), MINI MINI CLUBMAN (R55), MINI MINI Roadster (R59), MINI MINI Кабриолет (R57), MINI MINI (R56), MINI MINI Кабриолет (R52), R53) |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Товщина | 9, 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 577 ₴


