Відправка протягом 4 дні
Alfa romeo, Fiat, Кількість зубців - 168 шт, Довжина - 1344 мм, Ширина - 24 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Alfa romeo, Fiat, Кількість зубців - 168 шт, Довжина - 1344 мм, Ширина - 24 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT877 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1344 мм |
| Кількість зубців | 168 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Alfa romeo, Fiat |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT877 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴




