Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-1003 призначений для монтажу на передній міст автомобіля. Має вентильований тип і 5 отворів для монтажу.
Параметри гальмівного диска:
Висота, мм: 46.2
Діаметр, мм: 280
Діаметр центрування, мм: 68
Товщина гальмівного диска (мм): 22
Дана модель має ряд незаперечних переваг перед конкурентами. Також вигідно відрізняється від барабанних аналогів. Серед основних плюсів гальмівних дисків бренду DENCKERMANN можна виділити:
• В результаті перегріву дискові системи не втрачають свою гальмівну здатність завдяки тому, що вони набагато краще і швидше охолоджуються
• Надають більш високий опір бруду і воді, ніж їх аналоги
• Технічне обслуговування та заміна гальмівних дисків потрібні набагато рідше, ніж барабанним системам
• Мають вищу поверхню тертя, ніж барабанні, при цьому вага і параметри у них невеликі
Гальмівні диски традиційно виготовляються з високоякісного чавуну. Даний компонент має прекрасні функціональні властивості і високий рівень зносостійкості. Також при високих температурах зберігає відмінні показники міцності і твердості. Дискові гальма піддаються механічній обробці і мають приємне співвідношення ціни і якості на українському ринку.
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-1003 призначений для монтажу на передній міст автомобіля. Має вентильований тип і 5 отворів для монтажу.
Параметри гальмівного диска:
Висота, мм: 46.2
Діаметр, мм: 280
Діаметр центрування, мм: 68
Товщина гальмівного диска (мм): 22
Дана модель має ряд незаперечних переваг перед конкурентами. Також вигідно відрізняється від барабанних аналогів. Серед основних плюсів гальмівних дисків бренду DENCKERMANN можна виділити:
• В результаті перегріву дискові системи не втрачають свою гальмівну здатність завдяки тому, що вони набагато краще і швидше охолоджуються
• Надають більш високий опір бруду і воді, ніж їх аналоги
• Технічне обслуговування та заміна гальмівних дисків потрібні набагато рідше, ніж барабанним системам
• Мають вищу поверхню тертя, ніж барабанні, при цьому вага і параметри у них невеликі
Гальмівні диски традиційно виготовляються з високоякісного чавуну. Даний компонент має прекрасні функціональні властивості і високий рівень зносостійкості. Також при високих температурах зберігає відмінні показники міцності і твердості. Дискові гальма піддаються механічній обробці і мають приємне співвідношення ціни і якості на українському ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1003 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 46.2 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1003 |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Мoдель | 5010-1003 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Чехия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603 ₴


