-65%

Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 51 мм, Товщина - 10 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 51 мм, Товщина - 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3234.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3234.20 |
| Вага | 3, 54 кг |
| Зовнішній діаметр | 253 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 600.3234.20 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 627 ₴

