Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1709 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1709 |
| Вага | 6, 66 кг |
| Зовнішній діаметр | 245 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | DDF1709 |
| Застосування | AUDI A4 B6 (8E2), AUDI A4 B6 Avant (8E5), AUDI A4 B6 Кабриолет (8H7), AUDI A4 B7 (8EC), AUDI A4 B7 Avant (8ED), AUDI A4 B7 Кабриолет (8HE)SEAT EXEO (3R2), SEAT EXEO ST (3R5) |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴



