Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 39 мм, Товщина - 9 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 39 мм, Товщина - 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61575.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 39 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61575.00 |
| Вага | 3, 54 кг |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 7 мм |
| Мoдель | 61575.00 |
| Застосування | MAZDA 3 (BM, BN), MAZDA 3 седан (BM_, BN_) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 587 ₴


