Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6557.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6557.10 |
| Вага | 3, 6 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 16, 4 мм |
| Мoдель | 6557.10 |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴


