Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 531 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 531 |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Висота | 45, 3 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114, 3 мм |
| Діаметр центрування | 69, 02 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм, 22 |
| Мoдель | 0 986 478 531 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 608 ₴






