Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 56,7 мм, Товщина - 24 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 56,7 мм, Товщина - 24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1175 |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1175 |
| Зовнішній діаметр | 293 мм |
| Висота | 56, 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 5010-1175 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 605 ₴


