Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Citroen, Peugeot, Fiat, Товщина - 18.9 мм, Висота - 48.9 мм, Довжина - 137 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Citroen, Peugeot, Fiat, Товщина - 18.9 мм, Висота - 48.9 мм, Довжина - 137 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 994 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.9 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.9 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 09864944 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Мoдель | 0986494 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴








