Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0962.10 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0962.10, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18мм
• Висота 1: 66,5мм
• Висота 2: 69мм
• Довжина 1: 156,4мм
• Довжина 2: 155,4мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: ATE
• Перевірочне значення: E990R-01112/522
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Технічні параметри:
REMSA 0962.10 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0962.10, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18мм
• Висота 1: 66,5мм
• Висота 2: 69мм
• Довжина 1: 156,4мм
• Довжина 2: 155,4мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: ATE
• Перевірочне значення: E990R-01112/522
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0962.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 66.5 мм |
| Довжина | 156.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0962.10 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Renault |
| Мoдель | 0962.10 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴


