Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 53,5 мм, Товщина - 9 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 53,5 мм, Товщина - 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6193.00 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6193.00 |
| Вага | 3, 22 кг |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Висота | 53, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 7, 3 мм |
| Мoдель | 6193.00 |
| Застосування | MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202), MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 558 ₴


