Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 17.5 мм, Висота - 50.6 мм, Довжина - 101,4 мм, 101,8 мм
дискові, Вісь - задня, Товщина - 17.5 мм, Висота - 50.6 мм, Довжина - 101,4 мм, 101,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 076 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 50.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 076 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 101, 4 мм, 101, 8 мм |
| Мoдель | 0 986 494 076 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴






