Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Lexus, Toyota, Товщина - 17.5 мм, Висота - 44.8 мм, Довжина - 116,4 мм
дискові, Вісь - задня, Lexus, Toyota, Товщина - 17.5 мм, Висота - 44.8 мм, Довжина - 116,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 380 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 380 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 116, 4 мм |
| Марка автомобіля | Lexus, Toyota |
| Мoдель | 0 986 494 380 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴








