Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SD3012 |
| Виробник | HI-Q |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD3012 |
| Зовнішній діаметр | 255, 9 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 60, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 22, 4 мм |
| Мoдель | SD3012 |
| Застосування | DAEWOO ESPERO (KLEJ), DAEWOO NUBIRA (J100), DAEWOO NUBIRA седан (J100), DAEWOO NUBIRA Wagon (J100), DAEWOOO NUBIRA (J150), DAEWOBRA усало (J150) |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 617 ₴


