Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівні диски BOSCH 0 986 479 721 дозволить зробити своєчасну заміну зношених дисків. Гальмівний диск 0 986 479 721 має підвищені гальмівні властивості та надійність роботи з першого натискання. Оптимізована конструкція диска, дозволяє мінімізувати рівень вібрацій та шуму, під час водіння, чи не відчуваючи тремтіння гальма. У той же час конструкція дисків, забезпечує ефективне відведення тепла та високу стійкість до різними факторами зносу. Гальмівні диски BOSCH відповідаю за якістю та надійності оригінальним комплектуючих, гарантуючи ефективну роботу і тривалий термін служби з самого початку установки. Диски виконані з міцного високовуглецевого чавуну, а спеціальне поверхневе покриття служить захистом, що запобігає процес окислення. Проста та швидка установка, в поєднанні підвищеними гальмівні властивості з моменту установки і всього періоду пророблення.
Гальмівні диски BOSCH 0 986 479 721 підлягають установки на задній міст, та підходять для широкого спектру автомобілів, таких марок: LEXUS, SUBARU, TOYOTA.
Компанія BOSCH є лідером з виробництва автозапчастин для гальмівних систем більшості автомобілів. Застосування новітніх технологій в сфері виробництва, металургійних випробувань, тестування продукції в лабораторних умовах, забезпечують максимальну надійність та ефективність в екстремальних умовах. Завдяки цьому продукція відповідає високим стандартам якості виробників оригінальних автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 721 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus, Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 721 |
| Вага | 6, 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Висота | 30, 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Lexus, Subaru, Toyota |
| Мінімальна товщина | 7, 5 мм |
| Мoдель | 0 986 479 721 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
- Ціна: 2 731 ₴




