-65%

Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.1248.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 34 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100.1248.20 |
| Вага | 2, 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 7 мм |
| Мoдель | 100.1248.20 |
| Застосування | AUDI A3 (8L1)SKODA OCTAVIA I (1U2), SKODA OCTAVIA I Combi (1U5)VW BORA I (1J2), VW BORA Variant (1J6), VW GOLF IV (1J1), VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 532 ₴

