Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1535.00 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1535.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,8мм
• Висота 1: 54,6мм
• Висота 2: 64,9мм
• Довжина: 116,3мм
• Місце установки: задній міст
• Перевірочне значення: E990R-02A0118 / 3571
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання.
Технічні параметри:
REMSA 1535.00 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1535.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,8мм
• Висота 1: 54,6мм
• Висота 2: 64,9мм
• Довжина: 116,3мм
• Місце установки: задній міст
• Перевірочне значення: E990R-02A0118 / 3571
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1535.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 54.6 мм |
| Довжина | 116.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1535.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мoдель | 1535.00 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 307 ₴


