Відправка протягом 4 дні
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 47,2 мм, Товщина - 26 мм
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 47,2 мм, Товщина - 26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1528 |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1528 |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Висота | 47, 2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Мoдель | 5010-1528 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313 ₴


