Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 34,1 мм, Товщина - 18 мм
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 34,1 мм, Товщина - 18 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6426.10 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6426.10 |
| Вага | 3, 78 кг |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Висота | 34, 1 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 16 мм |
| Мoдель | 6426.10 |
| Застосування | PEUGEOT 206 седанSEAT AROSA (6H1), VW POLO (6N2), VW POLO Variant (6V5), VW POLO III CLASSIC (6V2), VW POLO POLO Van ФургонO Van Фургон/хетчбек (6N1), VW POLO III (6N1), VW POLOргон/хет (FCBC1), 6EB IZBA IVV) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 473 ₴


