Відправка протягом 4 дні
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,9 мм, Товщина - 10 мм
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,9 мм, Товщина - 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61570.00 |
| Виробник | Remsa |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61570.00 |
| Вага | 3, 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Висота | 43, 9 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 62, 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 8, 4 мм |
| Мoдель | 61570.00 |
| Застосування | HYUNDAI ACCENT i25 IV седан (RB), HYUNDAI i20 II (GB, IB), HYUNDAI i20 II купе (GB)KIA RIO III (UB), KIA RIO III седан (UB) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴


