Відправка протягом 4 дні
Гальмівні колодки HI-Q SP2115 - це відмінний спосіб підвищити рівень шумоізоляції в автомобілі, а також поліпшити експлуатаційні характеристики автомобіля і його надійність. Виробник ретельно підходить до виробництва кожної моделі гальмівних колодок, враховує всі особливості конструкції гальмівної системи автомобіля, на якому вони будуть застосовуватися.
Дана модель колодок є дисковою, підійдуть для гальмівної системи автомобіля Honda, Acura і чудово поєднуватимуться з нею. Монтувати гальмівні колодки необхідно на передній міст. Внутрішня довжина становить 154.7 мм, висота всередині 58.4 мм, а товщина 18 мм.
Виготовляються гальмівні колодки зі спеціально передбачених для них матеріалів, які в своєму складі поєднують елементи в ідеальних пропорціях, щоб гальмування було максимально комфортним і точним. У всіх елементах присутні фрикційні властивості. Підійдуть для їзди по місту, мають тривалу експлуатацію і не стираються.
Гальмівні колодки бренду HI-Q мають дуже приємне співвідношення ціни і якості, що робить їх відмінним варіантом для придбання.
Підійдуть для використання на автомобілі HONDA CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_)
ACURA 45022SHJ415, 45022SHJ405, 45022STKA00, 45022SHJA50,
HONDA 45022TP6A60, 45022TK8A01, 45022TK8A00, 45022T1GG01, 45022T1GG00, 45022T0AA00, 45022SHJA00
Гальмівні колодки HI-Q SP2115 - це відмінний спосіб підвищити рівень шумоізоляції в автомобілі, а також поліпшити експлуатаційні характеристики автомобіля і його надійність. Виробник ретельно підходить до виробництва кожної моделі гальмівних колодок, враховує всі особливості конструкції гальмівної системи автомобіля, на якому вони будуть застосовуватися.
Дана модель колодок є дисковою, підійдуть для гальмівної системи автомобіля Honda, Acura і чудово поєднуватимуться з нею. Монтувати гальмівні колодки необхідно на передній міст. Внутрішня довжина становить 154.7 мм, висота всередині 58.4 мм, а товщина 18 мм.
Виготовляються гальмівні колодки зі спеціально передбачених для них матеріалів, які в своєму складі поєднують елементи в ідеальних пропорціях, щоб гальмування було максимально комфортним і точним. У всіх елементах присутні фрикційні властивості. Підійдуть для їзди по місту, мають тривалу експлуатацію і не стираються.
Гальмівні колодки бренду HI-Q мають дуже приємне співвідношення ціни і якості, що робить їх відмінним варіантом для придбання.
Підійдуть для використання на автомобілі HONDA CR-V III (RE_), CR-V IV (RM_)
ACURA 45022SHJ415, 45022SHJ405, 45022STKA00, 45022SHJA50,
HONDA 45022TP6A60, 45022TK8A01, 45022TK8A00, 45022T1GG01, 45022T1GG00, 45022T0AA00, 45022SHJA00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2115 |
| Виробник | HI-Q |
| Висота | 58.4 мм |
| Довжина | 154.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Honda, Acura |
| Сумісність з моделлю | CR-V, A60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SP2115 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Acura, Honda |
| Мoдель | SP2115 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324 ₴


