Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Citroen, Opel, Mitsubishi, Товщина - 15.7 мм, Висота - 58.4 мм, Довжина - 149,7 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Citroen, Opel, Mitsubishi, Товщина - 15.7 мм, Висота - 58.4 мм, Довжина - 149,7 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 523 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.7 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 523 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 149, 7 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Citroen, Mitsubishi, Opel |
| Мoдель | 0 986 424 523 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴






