Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6650.00 |
| Виробник | Remsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6650.00 |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 48, 4 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 9 |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 6650.00 |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Товщина | 11, 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴


